Strona główna - zapraszamy! Sitemap - mapa witryny Kontakt - dane teleadresowe, formularz mailowy i mapka dojazdu

foto1 foto1 foto1 foto1
aktualności
2017-03-11 Polaroid Okulary Polaroid są bezbłędnie rozpoznawalne na całym świecie są synonimem polaryzacji na najwyższym poziomie. Do prod... więcej»
2017-01-19 Carrera  
Jedną z najbardziej popularnych firm zajmujących się produkcją okularów jest Carrera International. ... więcej»

zobacz wszystkie newsy »
OPTICULUS Salon Optyczny
Plac Lotników 6/1
70-414 Szczecin
mob. 784 692 975
biuro@opticulus.pl
aktualności i wydarzenia

2017-01-19
Carrera

 

Jedną z najbardziej popularnych firm zajmujących się produkcją okularów jest Carrera International. Dziś to największy producent modeli okularów i googli dla sportowców. Firma została założona przez Wilhelma Angera w 1956 roku w Austrii, a nazwę wzięła od meksykańskiego wyścigu samochodów sportowych Carrera Panamericana.

 

Firma zajmuje się produkcją okularów sportowych, googli narciarskich ale tez kasków, zawsze udowadniając wysoką jakość, która wpływa na bezpieczeństwo.

Rewolucyjne w historii firmy było zaprojektowanie okularów w kooperacji z designerem Alexandrem Porsche, która doprowadziła do powstania Carrera Porsche Design Collection w 1979 roku. Były nowatorskie w formie, szkło było jednoczęściowe i bardzo wyraźnie nawiązywały do estetyki motocykli i wyścigów Formuły 1.

Damskie okulary przeciwsłoneczne marki Carrera, są idealne dla kobiet ceniących luksusową jakość i wygląd ze sportowym sznytem. Każde z nich to unikatowe dzieło dizajnerów zajmujących się ich projektowaniem.

Okulary dostępne w naszej ofercie. 

 
« powrót


FB fanpage